Ha szereted a raktárosi feladatokat, szeretsz vevőkkel foglalkozni és érdekelnek a bútoripari termékek, VÁRUNK TÉGED CSAPATUNKBAN!

Feladatok

  • Alapanyagok csomagolása
  • Termékek autóba/autóra történő pakolása
  • Alapanyagok és csomagolóanyagok kézi-gépi mozgatása, raktári pozícionálása
  • Raktári adminisztrációs feladatok
  • Reklamációkezelés
  • Leltárban való részvétel
  • Alapanyagok szállítólevél szerinti átvétele, kiadása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Targonca jogosítvány (3324, 3312, 3313)
  • Jó fizikum, terhelhetőség
  • Szombati munkavégzés vállalása

Előnyök

  • Legalább 1 vagy több éves targoncavezetői tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Segítség a minél gyorsabb beilleszkedésben
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Versenyképes fizetés
  • Kiemelkedő Cafeteria rendszer
  • Havonta maximum elérhető 5% mozgóbér
  • Jelenléti prémium - Nettó 10.000 Ft/hó
  • SZÉP kártya - Nettó 37.500 Ft/hó
  • Év végi prémium
  • Bejárás támogatás

Munkavégzés helye

  • Mór

"*" a kötelező mezőket jelöli

önéletrajz csatolása
Max. file size: 5 MB.

*-al jelölt mezők kitöltése kötelező