Cégünk motivált, jó vezetői képességgel rendelkező Mérnökségi csoportvezető munkatársat keres, aki csatlakozna egyedi bútorok gyártásával foglalkozó csapatunkhoz.  Fő feladat a faipari mérnökök munkájának megszervezése, felügyelete, eredményességük mérése és motiválása. Fontos, hogy mérnökeink megbízhatóak, valamennyien hosszú évek óta cégünk állományában dolgoznak.

Feladatok

  • mérnöki tevékenységek hatékony összehangolása,
  • mérnökségi folyamatok felügyelete, fejlesztése,
  • mérnökségi csoport irányítása, koordinálása,
  • a teljes mérnökséghez tartozó munkafolyamatok szakmai irányítása, műszaki megoldásokra javaslattétele és ellenőrzése,
  • napi szintű kapcsolattartás és egyeztetés a társterületek vezetőivel és munkatársaival (legfőképpen a gyártással, beszerzéssel, projektirodával),
  • korrekciós és megelőző intézkedések bevezetése, határidők és a költségvetés folyamatos figyelése, optimalizálása

Elvárások

  • minimum középfokú műszaki végzettség
  • műszaki szemlélet
  • tervezői program ismerete (AutoCad, Solidworks)
  • vezetői beállítottság és tapasztalat
  • jó probléma megoldó készség
  • határozott személyiség, jó kommunikációs képesség
  • csapatjátékosság és együttműködési hajlandóság

Előnyök

  • faipari tapasztalat és/vagy végzettség
  • aktív, legalább középfokú német vagy angol nyelvtudás
  • egyedi gyártással kapcsolatos tapasztalat
  • fejlesztésekhez kapcsolódó IT rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • Segítség a minél gyorsabb beilleszkedésben
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Kiemelkedő Cafeteria rendszer
  • Havonta maximum elérhető 5% mozgóbér
  • Jelenléti prémium - Nettó 10.000 Ft/hó
  • SZÉP kártya - Nettó 37.500 Ft/hó
  • Év végi prémium
  • Bejárás támogatás

Munkavégzés helye

  • Mór

"*" a kötelező mezőket jelöli

önéletrajz csatolása
Max. file size: 5 MB.

*-al jelölt mezők kitöltése kötelező