Szeretnél részese lenni a folyamatnak, ahogyan egy bútor összeáll? Szeretnél egy összetartó, segítőkész csapatban dolgozni miközben neves projektek megvalósításában tudsz részt venni? Jelentkezz hozzánk!

Feladatok

  • A szakmai elvárások és a megrendelői igények alaőpján az asztalos és a faipari munkák precíz kivitelezése
  • Az elkészült termékek ellenőrzése, felmerülő hibák javítása
  • Kész bútorok beépítése, szerelése

Elvárások

  • Precíz, pontos, igényes munka
  • Önállóság, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Szakmai végzettség

Előnyök

  • Szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Segítség a minél gyorsabb beilleszkedésben
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Versenyképes alapbér teljesítménybérrel és műszakpótlékkal
  • Béren kívüli juttatás: Cafateria, jelenléti pénz és mozgóbér rendszer
  • Bejárás támogatás

Munkavégzés helye

  • Mór

"*" a kötelező mezőket jelöli

önéletrajz csatolása
Max. file size: 5 MB.

*-al jelölt mezők kitöltése kötelező