Szeretnél részese lenni a folyamatnak, ahol többek között Európa legújabb és legexklúzívabb szállodáinak, hoteleinek, kastélyainak, valamint világmárkáknak készítünk bútorokat? Szeretnél egy összetartó, segítőkész csapatban dolgozni, miközben neves projektek megvalósításában tudsz részt venni? Várjuk jelentkezésed, tartozz Te is közénk!

Feladatok

  • Fő feladatod egyike a megrendelő igényei alapján megtervezett bútorok kivitelezése
  • Munkád során a munkafolyamatok előkészítése, a legújabb és legkülönbözőbb alapanyagok megmunkálása, valamint azok összeszerelése fogja kitenni a napod nagy részét
  • Rajzok és leírások alapján fogod tudni megvalósítani a megrendelt termékeket
  • Egyéb feladatod az elkészült termékek folyamatos ellenőrzése, az esetlegesen felmerülő hibák javítása
  • Továbbá munkád során részese lehetsz az elképzelések megvalósításában a bútorok összeszerelésével és beépítésével

Elvárások

  • Szakmával kapcsolatos végzettséggel rendelkezel
  • Precíz, pontos, igényes munkára törekszel
  • Önállóság, megbízhatóság és terhelhetőség jellemez téged

Előnyök

  • Termeléssel, előállítással kapcsolatos szakmai tapasztalat
  • Megfelelő hozzáállás, újdonságok, feladatok megoldására való igény
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk, több mint 20 éve működő vállalatként
  • A régió egyik legdinamikusabban fejlődő cégcsoport tagja lehetsz
  • Versenyképes alapbért nyújtunk, kiemelkedő cafeteria csomagunkkal
  • Szakmai szempontból izgalmas, változatos, folyamatos kihívásokkal teli feladatok várnak rád
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges legkorszerűbb eszközöket
  • Beilleszkedésedet mentorprogrammal segítjük

Munkavégzés helye

  • Mór

"*" a kötelező mezőket jelöli

önéletrajz csatolása
Max. file size: 5 MB.

*-al jelölt mezők kitöltése kötelező