Ha szeretsz fával dolgozni, ha felelősségtudatosan, önállóan, precízen dolgozol… Jelentkezz, várunk csapatunkba!

Feladatok

  • Laptermékek előkészítése szabásterv alapján
  • Dokumentációk és szabásterv alapján történő munkavégzés
  • Kézi anyagmozgatás a munkaállomások között
  • Laptermékek raktározási feladatainak ellátása
  • Maradék anyagok kezelése

Elvárások

  • Két műszakos munkarend vállalása (6:00-15:00 valamint 15:00 – 24:00)
  • Jó fizikum, fizikai terhelhetőség
  • Munkádat jellemzi a rugalmas munkavégzés csapatban és önállóan is
  • Alapszintű számítógépes ismereteid vannak

Előnyök

  • Mór vagy Mór környéki lakóhely

Amit kínálunk

  • Több mint 20 éve stabilan működő, a régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalat tagja lehetsz
  • Versenyképes fizetés
  • Kiemelt juttatási csomag
  • Havonta elérhető 5% mozgóbér
  • Jelenléti prémium havi nettó 10.000 Ft
  • SZÉP Kártya juttatás havi nettó 37.500 Ft
  • Bejárás támogatást biztosítunk
  • Túlórázási lehetőség
  • Délutános műszakpótlék
  • Betanítási programmal támogatjuk munkádat

Munkavégzés helye

  • Mór

"*" a kötelező mezőket jelöli

önéletrajz csatolása
Max. file size: 5 MB.

*-al jelölt mezők kitöltése kötelező