Cégünk motivált és lelkes gyártáselőkészítő, műszaki rajzoló munkatársat keres, aki csatlakozna bútorok gyártásával foglalkozó csapatunkhoz. Az új munkatárs feladata rajzoló programok segítségével részletes rajzok és tervek készítése a bútorok előállításához. Ha magadra ismersz, várjuk jelentkezésed!

Feladatok

  • AutoCAD alapú program használatával részletes rajzok és tervek készítése bútorok gyártásához
  • Folyamatos kapcsolattartás a projektvezetőkkel és a tervezőkollégákkal
  • Egyedi és széria bútorok tervezése látványtervek alapján
  • Rajzi specifikációk, tervdokumentációk és kalkulációk készítése
  • Vevői igények nyomon követése, változtatások elkészítése
  • Lehetőség van távmunkára és vállalkozói megbízásra egyaránt

Elvárások

  • Minimum középfokú műszaki/faipari végzettség vagy technikum
  • Magas szintű rajzolóprogram (AutoCAD és/vagy Solidworks) ismeret és tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (különösen Excel)
  • Projektszemlélet, rugalmasság és agilitás
  • Képesség az önálló munkavégzésre

Előnyök

  • Felsőfokú műszaki, illetve Faipari végzettség és/vagy tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Solidworks Swood alapú programok ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Stabil és fejlődő vállalati környezet
  • Izgalmas és változatos projektek
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Kiváló munkatársak és csapatmunka
  • Mentorprogram
  • Bejárás támogatás

"*" a kötelező mezőket jelöli

önéletrajz csatolása
Max. file size: 5 MB.

*-al jelölt mezők kitöltése kötelező