Szeretnél részese lenni egy projektnek, érdekelnek a bútorok és szívesen dolgozol árakkal fiatalos környezetben, akkor várunk csapatunkba!

Feladatok

  • AutoCAD alapú program segítségével részletes rajzok/tervek készítése a megadott feltételek szerint az alkatrészek legyártásához
  • Projektvezetővel és tervezőkollégákkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Termékek és alkatrészek tervezésében való aktív részvétel
  • Rajzi specifikációk és tervdokumentációk elkészítése
  • Projekt gyártási folyamatának felügyelete
  • A vevői igények nyomon követése, változtatások elkészítése
  • Távmunka és/vagy vállalkozói bedolgozás lehetősége

Elvárások

  • Minimum középfokú műszaki/faipari végzettség
  • AutoCAD magas szintű ismerete, tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (legfőképp Excel)
  • Projektszemlélet, rugalmasság, agilitás
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • Felsőfokú műszaki, illetve Faipari végzettség és/vagy tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • IMOS program ismeret

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű vállalat
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Folyamatos képzés és előrelépési lehetőség
  • Mentorprogram
  • Cafeteria rendszer
  • Mozgóbér
  • Bejárási támogatás

"*" a kötelező mezőket jelöli

önéletrajz csatolása
Max. file size: 5 MB.

*-al jelölt mezők kitöltése kötelező