Szeretnél részese lenni egy projektnek, érdekelnek a bútorok és szívesen dolgozol fiatalos környezetben, akkor várunk csapatunkba!

Miért jó nálunk dolgozni:

  • Több mint 20 éve stabilan és megbízhatóan működő vállalat vagyunk
  • A régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata vagyunk
  • Fő tevékenységünk egyedi bútorok kivitelezése világmárkák, szállodák számára, amihez munkáddal nagyban Te is hozzájárulsz
  • Versenyképes fizetés
  • Változatos kreatív feladatok várnak
  • Elérhető Cafeteria rendszer
  • Havi prémium rendszerünk van
  • Dolgozói kedvezményben részesülhetsz vásárláskor
  • Mentor programmal támogatjuk beillesztésedet
  • Családias légkör, segítőkész kollégák várnak
  • Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk
  • Támogatjuk fejlődésedet szakmai tanfolyamokon való részvétel biztosításával
  • Betanulási időszak után Home Office lehetőséget biztosítunk a számodra

Milyen feladatok várnak rád:

  • Adatbázis-fejlesztés, tartalom migrációs, adatkezelési munkák végzése és ezeknek a tevékenységeknek adminisztrációja és dokumentációja
  • SQL és PL/SQL kódolás, lekérdezések és eljárások optimalizálása, adatbázis hangolás egyes alkalmazás és riport funkciók, felhasználói és elemzési igények kiszolgálására
  • Alkalmazás- és adatbázis-tervezés, fejlesztés, tesztelés és üzemeltetés
  • ERP rendszer fejlesztői eszközrendszerének, mint programozási környezet alkalmazása, a különböző feladatok ellátása kapcsán
  • Az üzemeltetés során felmerülő felhasználói hibajelentések okainak feltárása, a hibajavítás koordinációja, kisebb program javítások elvégzése

Nálunk a helyed, ha magadra ismersz

  • Minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalatod van
  • Magas szintű SQL ismereteid vannak MS SQL, MySQL technológiákban
  • Probléma megoldás és együttműködő készség, csapatmunka jellemzi a munkádat
  • Munkád során fontos számodra: pontos, megbízható munkavégzés, gyors helyzetfelismerés, szintetizáló képesség, logikus gondolkodásmód, folyamatszemlélet

Előny

  • Magabiztos fejlesztői ismeretekkel rendelkezel, C# és/vagy C++ területen
  • Szakirányú végzettség
  • Hardware/architektúra ismeret,
  • Adatbázis kiszolgálók közötti replikációs technológiák ismerete,
  • API, Web Service fejlesztési tapasztalat,
  • Microsoft rendszerek ismerete

Munkavégzés helye

Mór

"*" a kötelező mezőket jelöli

önéletrajz csatolása
Max. file size: 5 MB.

*-al jelölt mezők kitöltése kötelező