Ha úgy tudod irányítani a csapatodat,  hogy a projekt kivitelezési feladatokat megtervezve az elvárások szerint zárul egy projekt akkor Téged keresünk.

Feladatok

  • Egyedi bútorgyártási és szerelési projektek műszaki folyamatának irányítása és ellenőrzése, valamint ütemterv és minőségi elvárás szerinti megvalósításának felügyelete
  •  Nagyfokú önállósággal és hatékonysággal szervezett munkák kivitelezési feladatának teljes körű megszervezése és megvalósítása
  • Tervezői csapattal, termeléssel, Megrendelővel, Alvállalkozókkal való kapcsolattartás - szerződéskötéstől a projekt zárásig
  •  A projekt csapat helyszíni irányítása, kontrollálása a megadott feltételek szerint
  •  Beszámolók, riportok készítése felsővezetők részére

Elvárások

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (legfőképp Excel)
  •  Projektszemlélet, rugalmasság, agilitás, kiváló szervezőkészség
  •  Projektek menedzselésében történő tapasztalat
  •  B kategóriás jogosítvány
  •  Külföldi kiküldetés vállalása (legfőképp: Ausztria, Németország)

Előnyök

  • Felsőfokú műszaki, illetve Faipari végzettség és/vagy tapasztalat
  •  Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  •  AutoCad ismeret

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű vállalat
  •  Fiatalos, lendületes csapat
  •  Folyamatos képzés és előrelépési lehetőség
  •  Mentorprogram
  •  Cafeteria rendszer
  •  Mozgóbér rendszer
  •  Teljesítményprémium
  •  Bejárás támogatás/lakhatási támogatás
  •  Kiküldetések esetén céges gépkocsi használata

"*" a kötelező mezőket jelöli

önéletrajz csatolása
Max. file size: 5 MB.

*-al jelölt mezők kitöltése kötelező