Szeretnél részese lenni egy projektnek, érdekelnek a bútorok és szívesen dolgozol árakkal fiatalos környezetben, akkor várunk csapatunkba!

Feladatok

  • Költségbecslések készítése a projekt bármely szakaszában
  • Tervek átvizsgálása, projektek előkészítése, adott esetben ügyféllel való egyeztetés
  • Részletes mennyiségi és díjkalkulációk elkészítése
  • Költségoptimalizálási javaslattételek
  • Árazatlan költségvetés kiírások árazása
  • Költségjelentések készítése
  • Pót- és elmaradó munkák, változtatásokköltséghatásainak kalkulálása, nyomon követése
  • Általános árazással kapcsolatos projektadminisztráció a cég vállalatirányítási rendszerében
  • Projekt vezetőkkel, árazó kollégával, kereskedelmi vezetővel való folyamatos együttműködés és csapatmunka.

Elvárások

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Műszaki tervdokumentáció kezelésében való jártasság
  • Önállóság, proaktív hozzáállás, határidők tartása

Előnyök

  • Kommunikáció szintű német nyelvtudás szóban és írásban
  • Hasonló vagy műszaki területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Műszaki vagy építész és/vagy faipari végzettség
  • Faiparban szerzett tapasztalat
  • AutoCAD és/vagy egyéb tervező program felhasználói szintű ismerete
  • Mór és Mór környéki lakos, költözési hajlandóság (esetleges távmunka lehetősége)

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű vállalat
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Folyamatos képzés és előrelépési lehetőség
  • Mentorprogram
  • Cafeteria rendszer
  • Mozgóbér
  • Bejárási támogatás

"*" a kötelező mezőket jelöli

önéletrajz csatolása
Max. file size: 5 MB.

*-al jelölt mezők kitöltése kötelező