Ha szereted a változatos feladatokat, szeretsz csapatban és önállóan is dolgozni és a számok is érdekelnek, akkor téged várunk.

Feladatok

  • Bejövő számlák ellenőrzése, nyilvántartása, könyvelése, hibás számlák kezelése
  • Pénzügyi egyeztetések a beszállítókkal és a vevőkkel, riportok készítése
  • Bankkivonatok rögzítése, bankok, pénztárak naprakész elkészítése
  • Elhatárolások készítése
  • Árfolyamkülönbözetek kalkulációja és könyvelése
  • Analitikus nyilvántartások vezetése, egyeztetése a főkönyvi számlákkal, eltérések megállapítása és azok korrekciója
  • Közreműködés a havi vállalatcsoporton belüli pénzügyi egyeztetésekben, kompenzáció készítése
  • KSH jelentések és pénzügyi riportok készítése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása
  • Kapcsolattartás külsős partnerekkel
  • Közreműködés a havi és az éves zárásokban, riportok és előrejelzések határidőre történő elkészítése
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése (szerződések készítése, gépkocsi flotta nyilvántartása, biztosítási ügyek intézése

Elvárások

  • Közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete
  • Precíz, pontos és feladat centrikus hozzáállás
  • Önálló, hatékony munkavégzésre

Előnyök

  • Könyvelői és/vagy bérszámfejtési területen szerzett tapasztalat
  • 1-2 éves irodai munkatapasztalat
  • Mór vagy Mór környéki lakos

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Cafetéria rendszer
  • Mozgóbér rendszer
  • Bejárás támogatás

"*" a kötelező mezőket jelöli

önéletrajz csatolása
Max. file size: 5 MB.

*-al jelölt mezők kitöltése kötelező