Ha pontosan és hatékonyan végzel összekészítési feladatokat, rendszerető vagy és jó a fizikai állóképességed itt a helyed szerelvényraktárunkban.

Feladatok

  • Beérkező áruk átvétele, pozícionálása
  • Árukiadási, árufeltöltési feladatok
  • Árukészlet nyilvántartás
  • Megrendelés alapján történő áru összekészítés
  • Raktározás, kézi anyagmozgatási feladatok
  • Készletleltárban való részvétel
  • Adminisztrációs feladatok (számlák, szállítólevelek, megrendelések rögzítése)

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Szombati munkavégzés vállalása
  • Jó fizikum
  • Precíz, pontos, gyors munkavégzés
  • Lelkes és elkötelezett hozzáállás, dolgozni akarás

Előnyök

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Székesfehérvár vagy Székesfehérvár környéki lakóhel

Amit kínálunk

  • Mentor Program segítség a minél gyorsabb beilleszkedésben
  • stabil hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Cafeteria rendszer
  • Mozgóbér rendszer
  • Bejárás támogatás

Munkavégzés helye

  • Mór

"*" a kötelező mezőket jelöli

önéletrajz csatolása
Max. file size: 5 MB.

*-al jelölt mezők kitöltése kötelező