Szeretnél részese lenni egy projektnek, érdekelnek a bútorok és szívesen dolgozol árakkal fiatalos környezetben, akkor várunk csapatunkba!

Feladatok

  • Elsődleges feladat a beszerzési stratégia és folyamatok kialakítása, megvalósítása a vállalat célkitűzéseinek megfelelően kereskedelmi és termelői oldalra egyaránt
  • Beszerzési és értékesítési folyamatok nyomonkövetése, hatékonyság növelése
  • Direkt és indirekt beszerzéshez kapcsolódó anyagok és szolgáltatások beszerzésének menedzselése
  • Dinamikusan fejlődő bútoripari kereskedelemben való részvétel és annak tovább fejlesztése
  • Folyamatos piackutatás végzése a beszállítói kör optimalizálása, valamint az árak, a rugalmasság és szállítási pontosság magas szintű biztosítása érdekében
  • A csapatba tartozó kollégák szakmai irányítása, motiválása. Saját beszerzési, értékesítési feladatok ellátása
  • Együttműködés és kapcsolattartás a beszállítókkal, valamint a vállalat társosztályaival
  • Költségcsökkentési potenciálok meghatározása és megvalósítása

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági területen szerzett végzettség
  • Legalább 8 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Kiemelt beszerzési ismeret önálló konvepviók kidolgozására és azok megvalósítására
  • Kíváló tárgyalási készség, újító, rendszerező szemlélet
  • Határozottság, stratégiaalkotási, rendszerépítési képesség
  • Jó kereskedői véna
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyök

  • Faipari/bútoripari tapasztalat
  • Német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Sikeres, stabil vállalkozás, meghatározó piaci szereplőként
  • Modern munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes, segítőkész csapat
  • Folyamatos képzési lehetőség
  • Mentorprogram
  • Széleskörű juttatási rendszer (cafeteria, jelenléti pénz)
  • Céges autó

Munkavégzés helye

  • Mór

"*" a kötelező mezőket jelöli

önéletrajz csatolása
Max. file size: 5 MB.

*-al jelölt mezők kitöltése kötelező