Ha szereted a karbantartás sokszínűségét és mindezt vállalat környezetben képzeled el, várjuk jelentkezésed!

Feladatok

  • Az üzemben található gépek, és a karbantartás által üzemeltetett rendszerek, berendezések, munkaeszközök állapotának ellenőrzése, és ezek mechanikus meghibásodása esetén a hiba elhárítása
  • Felmerülő lakatos munkák elvégzése
  • A gyár területén felmerülő meghibásodások azonnali elhárítása, javítása
  • Tervszerű megelőző karbantartások elvégzése és dokumentálása tervezet alapján
  • Épület karbantartás: általános karbantartása, ideértve a műszaki, esztétikai és az állag megőrzési ellenőrzéseket és kisebb javításokat, az évszakfüggő feladatok ellátását
  • Épület-beruházási és -felújítási munkálatokban való részvétel
  • Szállítási, anyagbeszerzési feladatok végzése
  • Üzemképesség fenntartása, állagjavítással kapcsolatos munkák elvégzése

Elvárások

  • Géplakatos, lakatos vagy egyéb szakirányú műszaki végzettség
  • 3-5 éves tapasztalat
  • Rugalmas munkavégzés csapatban és önállóan is
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B" kategóriás jogosítvány és gépkocsi vezetői gyakorlat

Előnyök

  • Villanyszerelői végzettség/gyakorlati ismeret
  • Targonca jogosítvány
  • Pneumatikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Segítség a minél gyorsabb beilleszkedésben
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes alapbér
  • Béren kívüli juttatás: Cafeteria, jelenléti pénz és mozgóbér rendszer
  • Bejárás támogatás

Munkavégzés helye

Mór

"*" a kötelező mezőket jelöli

önéletrajz csatolása
Max. file size: 5 MB.

*-al jelölt mezők kitöltése kötelező