Szeretnél részese lenni egy projektnek, érdekelnek a bútorok és szívesen dolgozol árakkal, fiatalos környezetben, akkor várunk csapatunkba!

Miért jó náluk dolgozni?

  • Több mint 20 éve stabilan és megbízhatóan működő vállalat vagyunk
  • A régió egyik legdinamikusabban fejlődő cégcsoport tagja lehetsz
  • Egyik fő tevékenységünk egyedi bútorok kivitelezése világmárkák, szállodák számára, amihez munkáddal nagyban Te is hozzájárulsz
  • Versenyképes fizetés
  • Munkádat céges autóval támogatjuk
  • Változatos kreatív feladatok várnak
  • Cafeteria rendszerrel rendelkezünk
  • Havi prémium rendszerünk van
  • Mentor programmal támogatjuk beillesztésedet
  • Családias légkör, segítőkész kollégák várnak
  • Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk

Milyen feladatok várnak rád:

  • Elsődleges célod lesz a beszerzési stratégia és folyamatok kialakítása, megvalósítása a vállalat célkitűzéseinek megfelelően kereskedelmi és termelői oldalra egyaránt
  • Beszerzési és értékesítési folyamatok nyomon követése, hatékonyság növelése
  • Te fogod teljes körűen menedzselni a direkt és indirekt beszerzéshez kapcsolódó anyagok és szolgáltatások beszerzését
  • Dinamikusan fejlődő bútoripari kereskedelemben való részvétel és annak tovább fejlesztése
  • Folyamatos piackutatást végzése a beszállítói kör optimalizálása, valamint az árak, a rugalmasság és szállítási pontosság magas szintű biztosítása érdekében
  • A csapatodba tartozó kollégák szakmai irányítása, motiválása
  • Riportok és beszámolók összeállítása, mutatószámok követése, döntés előkészítés a felső vezetés irányába
  • Együttműködés és kapcsolattartás a beszállítókkal, valamint a vállalat társosztályaival
  • Számítunk Rád a költségcsökkentési potenciálok meghatározásában és megvalósításában is

Előnyök

  • Faipari/bútoripari tapasztalatod van
  • Német nyelvismerettel rendelkezel

Nálunk a helyed, ha magadra ismersz

  • Felsőfokú, gazdasági területen szerzett végzettséged van
  • 5-6 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • 2-3 éves vezetői tapasztalatot tudsz magadénak
  • Van beszerzési ismereted önálló koncepciók kidolgozására és azok megvalósítására
  • Kiváló tárgyalási készséged van, újító, rendszerező szemlélettel végzed feladataidat
  • Képességeid között tudod a határozottságot, stratégiaalkotást és a rendszerépítést

Munkavégzés helye

  • Mór

"*" a kötelező mezőket jelöli

önéletrajz csatolása
Max. file size: 5 MB.

*-al jelölt mezők kitöltése kötelező